Outlast 2

Outlast 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 55,943
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Barrels

Outlast 2 demo heyecanla beklenen korku oyununun önizleme sürümüdür

Outlast 2 eğer korku oyunlarını seviyorsanız yakından tanıyacağınız bir klasik olan Outlast'ın devam oyunu. Outlast 2 (Demo) sürümü de bize oyun hakkında detaylı bir fikir sahibi olma imkanı veriyor.

Hatırlanacağı üzere Outlast sunduğu atmosfer ve yarattığı gerilim ile oyunu oynarken bizi sandalyelerimizden hoplatmış, korkuyu iliklerimize kadar yaşamamıza sebep olmuştu. İlk oyunda uzun bir süre kapalı kalmış, sonrasında özel araştırmalar ve hayır işleri için satın alınmış bir akıl hastanesinde geçen olayları araştırmıştık. Bu macerada gördüğümüz sahneler kanımızı dondurmuştu. Outlast 2'de ise daha fazlasına hazırlıklı olun; çünkü Outlast 2 değer yargılarınızı değiştirecek bir hikayeyi beraberinde getiriyor.

Outlast 2, ilk oyunun geçtiği aynı dünyada geçerken bize oyunu farklı karakterler ve farklı bir altyapıyla oynama imkanı veriyor. Oyun boyunca insan aklının derinliklerine ve karanlık sırlarına uzanan kabuslarla dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. İnsan doğasının bizi nasıl şiddete ve kötülüğe yönelttiğine tanık olduğumuz oyunda ilk oyundan farklı olarak inanç değerleri de hikaye içerisine dahil oluyor. İnançlarımızı sorgularken, bir yandan da karşımıza çıkan kabuslarla baş etmeye çalışıyoruz.

Eğer serinin ilk oyununu oynadıysanız Outlast 2 kaçırmamanız gereken bir korku oyunu. Oyunun demosunu nasıl indirebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Outlast 2 demo sürümünün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemi

- Core i3-530 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 260 veya ATI Radeon 4000 serisi ekran kartı

- DirectX 10

- 10 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı