PAC-MAN 256

PAC-MAN 256

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 735
  • DOSYA BOYUTU 26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Namco Bandai Games

PAC-MAN 256 yüksek heyecan sunan bir mobil beceri oyunudur

PAC-MAN 256 oyun dünyasının en ünlü kahramanlarından olan Pacman'ın yeni maceralarını mobil cihazlarımıza taşıyan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Pacman oyunu olan PAC-MAN 256'da bizi yüksek heyecan dolu bir oyun yapısı bekliyor. Kahramanımız Pacman bu oyunda da yine hayaletlerden kaçarak noktaları yemeye çalışıyor; fakat bu sefer tek düşmanı hayalet çetesi değil. Sakar programcılar tarafından kodlanan oyunun kodlarındaki hata bir kara delik gibi sürekli kahramanımızı kovalıyor ve önüne çıkan herşeyi yutarak yok ediyor. Biz bir yandan hayalet çetesiyle boğuşurken bir yandan da sürekli bu hatadan kaçarak hayatta kalmaya çalışıyoruz.

PAC-MAN 256'da karşımıza sonsuz bir labirent çıkıyor. Oyundaki temel amacımız hayaletlere ve kodlama hatasına yakalanmadan en uzun süre ilerlemek ve en yüksek puanı toplamak. Oyun içerisinde oyunu renklendiren farklı bonuslar da bulunuyor. Bu bonusları toplayarak bizi avlamaya çalışan hayaletleri av konumuna düşürebiliyoruz ve ekstra puan kazanabiliyoruz.

PAC-MAN 256, klasik Pacman oyunlarının retro oyun yapısını güzel bir şekilde değiştiriyor ve bize yepyeni bir oyun tecrübesi sunuyor. Crossy Road gibi başarılı oyunları geliştiren firma tarafından geliştirilmiş PAC-MAN 256 oynanmayı hakeden bir mobil oyun.