Pacifica

Pacifica

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pacifica Labs Inc.

Pacifica, modern hayatın getirdiği stres ve anksiyete bozukluğunu gidermek için tasarlanmış bir sağlık uygulamasıdır.

Pacifica, modern hayatın getirdiği stres ve anksiyete bozukluğunu gidermek için tasarlanmış bir sağlık uygulaması. Bizlerin her gün yaşadığı kaygıları gidermek gibi bir misyonu bulunan uygulama, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Çok stresli bir dünyada yaşıyoruz. Yaşadığımız herhangi bir olay ya da durumda ipleri elimizden kaçırabiliyoruz. Pacifica bizlerin yaşadığı kaygıları gidermek için Bilişsel Davranışcı Terapi dediği bir yöntemle, rahatlama ve sağlıklı yaşama dayalı güzel araçlar sağlıyor. Günden güne stresle baş etme ve anksiyete bozukluğunu yönetme imkanına sahipsiniz. Bu bağlamda uygulamanın oldukça iddialı olduğunu söyleyebilirim. 

Uygulamanın özelliklerine gelecek olursak, birbirinden yararlı araçlar görmek mümkün demiştim. Bunların arasında günlük ruh hali izleyicisi, ruh hallerinizin dökümü, sizi sakinleştirecek ses araçları (okyanus dalgalarının sesi gibi), düşünce analizi, günlük deneyler ve günlük sağlık hedeflerini izleme yer alıyor. Bütün özellikler bir araya geldiğinde ve verimli kullandığınızda sonuçların olumlu olacağına emin olabilirsiniz.

Pacifica güzel düşünülmüş bir uygulama ve ücretsiz olarak indirebilmek mümkün. Eğer daha kapsamlı bir hizmet almak isterseniz aylık ve yıllık periyotlarla yapacağınız cüzi ödemelerle stresle ve anksiyete bozukluğuyla baş edebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneriyorum.

Not: Uygulama boyutu ve versiyonu cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.