Padgram

Padgram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 348
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pinssible Labs

Android için hazırlanan Padgram uygulaması iyi bir Instagram alternatifi olarak ortaya çıkmış durumda.

Padgram uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz alternatif Instagram uygulamalarından bir tanesi ve orijinal uygulamaya göre oldukça gelişmiş özellikler sunduğunu söylemek mümkün. Aynı zamanda ücretsiz olması ve kullanım kolaylığı ile Instagram severlerin oldukça beğeneceğini düşünüyorum.

Birden fazla Instagram hesabını destekleyen uygulama, aynı zamanda çok çeşitli görüntüleme seçenekleri sayesinde diğer kullanıcıların fotoğraflarını en kolay şekilde görüntülemenizi, videolarını oynatmanızı, onları takip etmenizi ve kategori yahut etiketleri kullanarak araştırmalar yapmanızı sağlıyor.

Dilerseniz kendi kameranız ya da galerinizde yer alan fotoğrafları da Instagram hesabınıza yükleyebilmeniz sayesinde normal Instagram uygulamasına iyi bir alternatif haline geliyor. Başkalarının fotoğrafları ile etkileşime de girebiliyor ve beğenme, yorum yapma gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aynı zamanda fotoğrafların nerede çekildiğini de size harita üzerinde gösterebilen uygulama böylece beğendiğiniz yerlere gidebilmek için planlar yapmanıza da olanak tanıyor.