Paladins

Paladins

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,983
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hi-Rez Studios

Paladins bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir online FPS oyunudur

Paladins eğer yoğun aksiyon içeren bir FPS oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir oyun.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online FPS oyunu olan Paladins'te oyuncular arenalara çıkarak nişan alma yeteneklerini diğer oyuncularla karşılaştırıyorlar. Paladins temel olarak League of Legends gibi oyunlardan aşina olduğumuz MOBA oyun türünü klasik FPS dinamikleriyle birleştirmekte. Oyuncular Paladins'de takımlar halinde savaşarak rakip takımın karagahını ele geçirmeye ve farklı görevleri tamamlamaya çalışıyorlar. Maçları kazanabilmek için ise oyuncuların bireysel nişan alma yeteneklerinin yanısıra takım oyunlarını ve taktiksel zekalarını da konuşturmaları gerekiyor. Paladins hem stratejik olarak hem de hızlı savaşlar anlamında beğeninizi kolay kazanacak bir oyun.

Paladins'in aslında kendi türünde çok da yeni bir oyun olmadığını söyleyebiliriz. Daha önceden Overwatch ile Bliizard MOBA türünü FPS ile birleştirme fikrini benimsemiş ve bir hayli başarılı olmuştu. Paladins'in güzel yönü ise Overwatch'ı aratmayacak kalite sunması ve tamamen ücretsiz olarak oynanabilmesi. Normalde bu tür Free to Play sistemine sahip oyunlarda oyunda ilerleyebilmek ve kahramanımızı geliştirebilmek için oyuna para ödememiz gerekmekte. Fakat Paladins bu tür bir "pay to win" yapısına, yani kazanmak için öde mantığına sahip değil.

Paladins'de oyuncular farklı savaş yeteneklerine sahip kahramanlardan birini seçip savaşabiliyorlar ve kahramanlarına seviye atlatarak onları geliştirebiliyorlar. Oyun teknik olarak da gayet başarılı. Paladins'ın grafikleri tatmin edici bir kalite sunuyor. Paladins'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2.4 GHZ Intel Core 2 Duo veya 2.7 GHZ AMD Athlon X2 işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB video belleğe ve Shader Model 3.0 desteğine sahip ekran kartı

- 10 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


ARTILAR

Pay to Win değil

Yoğun aksiyon

Güzel grafikler

EKSİLER