Pantheon War: Pandora'nın Kutusu

Pantheon War: Pandora'nın Kutusu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,015
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oasis Games

Pantheon War, herhangi bir internet tarayıcısında oynayabileceğiniz keyifli bir online rol yapma oyunudur.

Oasis Games’in yayıncılığını üstlendiği Pantheon War: Pandora'nın Kutusu, herhangi bir internet tarayıcısı kullanarak oynanabiliyor. Başarılı bir rol yapma oyunu olmasıyla dikkat çeken bu yapım, Asya, Antik Yunan ve Eski Mısır Krallıklarının yer aldığı senaryoları içeriyor. Heyecanlı mücadeleler ve mistik görevlerin yer aldığı maceralarda başkalarıyla mücadele etmek istiyorsanız bu online RPG oyununu oynamanızı kesinlikle öneririm.

Pantheon War: Pandora'nın Kutusu'nun tarayıcı tabanlı oyunlara yeni bir soluk getirdiğini söylersek yanılmış olmayız. Otomatik saldırı sistemleri, sunucular arası savaşlar oyunu çekici kılan detaylardan sadece bazıları. Pantheon War: Pandora'nın Kutusu, RPG oyun türüne renkli bir evren daha sunarken, içeriğini farklı mekanikler üzerinde kurarak oyunu vazgeçilmez kılabiliyor. Örneğin oyuncular karakterlerini tasarlarken kendi uzay gemilerini de geliştirerek uzayda da mücadelelerine devam edebiliyorlar. Böylece her ortamda maceranın ve rekabetin keyfine varabiliyorsunuz.

Arayüz

Oyunun arayüzüne baktığımızda kolay anlayabileceğiniz bir ekran olduğunu söyleyebilirim. Sol üst köşede karakterinizin avatarı, ne kadar parası olduğu, savaş gücü, VIP seviyesi, PK modunu değiştirebileceğiniz buton, VIP seviyesi yükseltme butonu ve ödeme butonu bulunuyor. Hemen sol alt köşede başka oyuncularla genel ve özel sohbet gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca, oyun içi bilgilendirmelerde bu ekrandan aktarılıyor. Sağ üst köşede harita, onun yanında etkinlik ikonları, altında ise görev paneli bulunuyor. Sağ alt köşe ise fonksiyon butonlarına ayrılmış. Karakter, çanta, lonca, market, enkarne, uzay mekiği gibi fonksiyon butonlarını burada bulabilirsiniz. Orta alt köşede ise skill barı bulunuyor. Karakterinizin enkarne ve mekik becerileriyle ilgili bilgileri görebilirsiniz.

Meslekler

Oyunda üç adet meslek bulunuyor:

  • Büyücü: Uzak savaş karakteri olan büyücü, büyü yetenekleriyle birçok düşmana aynı anda zarar verebiliyor. Defansı düşük olduğundan yakın savaşlarda etkisiz olsa da uzaktan tam bir ölüm makinesidir. Keskin buz, buz halkası, buz topu ve meteor gibi teknikler kullanır.
  • Avcı: Adından da anlaşılacağı üzere savaşmak için doğmuştur. Uzaktan büyük bir tehdittir ve yüksek savaş gücü vardır. Saldırı ve defans dengesi bulunur. Hücum oku, kesici pervane, bomba tuzağı ve ok fırtınası gibi teknikler kullanır.
  • Savaşçı: Yakından savaşma dendiğinde aklımıza diğer oyunlarda olduğu gibi warrior yani savaşçı gelir. Cesaret ve güç kelimelerinin canlı örneği olan savaşçılar yakın savaştıklarında ölümcüldürler. Çifte biçme, statik darbe, cesur saldırı ve yer yıkımı gibi teknikler kullanır.

Pantheon War: Pandora'nın Kutusu Nasıl Oynanır?

Ekranda herhangi bir yere tıkladığınızda karakteriniz o tarafa doğru gidecektir. B kısa yol tuşu ile çantanızı açabilir ve çantadaki herhangi bir eşyaya sol tıklayarak işlem yapabilirsiniz. Ayrıca eşya çerçevesine tıkladığınızda kullan, görüntüle, sat ve sil seçenekleri çıkacaktır. Fare sol tuşuyla hedefin üzerine 1 veya 2 kez tıklanarak saldırı yapılabilir. 1-5 arasındaki tuşlarla beceriler değiştirebilirler. Otomatik savaşma kısayol tuşu A ile otomatik saldırı yapılabilir.

Oyunda ayrıca VIP sistemi, Tanrılar Savaşı, Arena gibi pek çok şey de bulunuyor. Eğer bu tarz bir RPG oyunu arıyorsanız Pantheon War: Pandora'nın Kutusu'na ücretsiz üye olup oynayabilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.