Pazera FLAC to MP3

Pazera FLAC to MP3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 825
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jacek Pazera

Pazera FLAC to MP3, FLAC formatındaki ses dosyalarını MP3 ve WAV formatında ses dosyalarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Format Dönüştürücüler kategorimize göz atabilirsiniz.

Pazera FLAC to MP3, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan veya internet üzerinden indirmiş oldukları FLAC formatındaki ses dosyalarını MP3 ve WAV formatlarına dönüştürmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Yüksek kalitede ses dosyalarının bilgisayarınız üzerinde gereğinden fazla yer kaplamasından şikayetçiyseniz, bilgisayarınız üzerinde yer alan ses dosyalarını farklı formatlara dönüştürerek saklamak çok daha mantıklı olacaktır. Bu noktada büyük dosya boyutuna sahip FLAC formatındaki ses dosyalarını sabit diskiniz üzerinde saklamak yerine, MP3 formatına dönüştürerek saklamak eğer büyük bir müzik arşiviniz varsa size oldukça büyük bir depolama alanı kazandırabilir.

Kullanımı oldukça kolay olan Pazera FLAC to MP3, aynı zamanda sade ve anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı programı hiç zorlanmadan kolayca kullanabilir.

Programın güzel özelliklerinden bir tanesi sayesinde müzik CD'lerinizi bilgisayarınıza kaydetme şansına da sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda müzik CD'si üzerinde yer alan tüm parçalar için ID3 etiketlerini de düzenleyebilirsiniz.

FLAC formatındaki ses dosyalarını MP3 ve WAV formatlarına dönüştürmek isteyen kullanıcılar için oldukça hızlı ve güçlü bir çözüm sunan Pazera FLAC to MP3'ü tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.