Pazera Free Audio Extractor

Pazera Free Audio Extractor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 375
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jacek Pazera

Elinizdeki video dosyalarını en hızlı ve toplu şekilde ses dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Format Dönüştürücüler kategorimize göz atabilirsiniz.

Pazera Free Audio Extractor programı sayesinde elinizdeki video dosyalarını en kolay yoldan ses dosyalarına dönüştürebiliyor ve böylece müzik oynatma cihazlarınızda da dinleme olanağına kavuşabiliyorsunuz. Programın desteklediği video formatları arasında AVI, MOV, MPEG gibi en popüler formatlar yer alıyor ve bunları MP3, WMA, FLAC ve OGG formatlarına dönüştürebiliyorsunuz.

Programın arayüzü oldukça kolay kullanılır ve basit olduğundan dönüştürme işlemini kolayca gerçekleştirebilir ve aynı zamanda sürükle bırak desteği sayesinde dosyalarınızı hemen ekleyebilirsiniz. Toplu dosya dönüştürme işlemi de uygulamada desteklenenler arasında.

Ses dosyalarının ayarlarını ise bitrate belirleme, örnekleme frekansı düzeyi, kanallar ve ses düzeyi gibi bilindik seçeneklerle düzenleyebilirsiniz. Eğer videoların tümünün ses dosyasına çevrilmesini istemiyorsanız kırpma seçenekleri sayesinde sadece istediğiniz bölümleri de alma imkanınız var.