Pazera MP4 Converter

Pazera MP4 Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,082
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jacek Pazera

Pazera MP4 Converter ile çoğu videoyu MP4 formatına dönüştürebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Pazera MP4 Converter video formatı uyumsuzluklarında size yardımcı olabilecek ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Cep telefonlarımıza, taşınabilir cihazlarımıza veya bilgisayarımıza yüklediğimiz veya indirdiğimiz videolar kimi zaman codec denilen filtrelerin uyumsuzluklarından ötürü yürütülememektedir. Bu nedenle favori videolarımızı bu cihazlarımızda seyretmemiz mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda bu iş için özel olarak gleiştirilmiş bir video dönüştürme aracına ihtiyaç duyarız.

Pazera MP4 Converter işte bu ihtiyacı karşılayan başarılı bir çözümdür. Bir MP4 dönüştürücü olan Pazera MP4 Converter AVI, MPG, MOV, 3GP, MPE, ASF, WMV, WebM, DivX, XViD, 3G2, AMV, DVR ve daha birçok video formatını algılayarak günümüzün en yaygın video formatı olan MP4 formatına dönüştürmektedir. Bu sayede farklı formatlara sahip videolarınızı mobil cihazlarınızda ya da televizyon, DVD çalar gibi cihazlarda oynatabilirsiniz.

Video kalite ayarı ve ses kalite ayarı yapmanıza imkan tanıyan Pazera MP4 Converter bu yolla videolarınızın dosya boyutunu ayarlamanıza da yardımcı oluyor. Böylece depolama alanı sıkıntısı yaşadığınız mobil cihazlarınızda videoları oynatabilmek mümkün olmakta.

Video dönüştürme işlemini tamamen ücretsiz sunan program watermark, dönüştürme süresi limiti gibi engeller olmadan video dönüştürme işlemi gerçekleştirmenize imkan tanımakta.