Pazera OGV Converter

Pazera OGV Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 237
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jacek Pazera

Pazera OGV Converter, bilgisayarınız üzerinde yer alan video dosyalarını HTML 5 formatına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Format Dönüştürücüler kategorimize göz atabilirsiniz.

Teknolojinin hızla ilerlemesi, özellikle web ile ilgili olan geliştricilerin veya diğer kullanıcıların yeni teknolojilere ayak uydurmasını gerektiriyor. Yeni video standartlarından olan HTML 5'te bunlardan bir tanesi.

Özellikle daha gelişmiş teknolojilere sahip video formatlarının piyasaya sürülmesiyle birlikte, kullanıcılar ellerinde olan eski videoları yeni formatlara dönüştürmeye gayret ederler. Gelecek nesil kodlayıcılar içeren Pazera OGV Converter'da kullanıcıların bu gereksinimlerini karşılayacak olan başarılı bir video dönüştürme programıdır ve kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan video dosyalarını OGV formatına dönüştürmelerine olanak sağlar.

Hem yeni başlayan kullanıcılar hem de deneyimli kullanıcılar için birçok farklı seçenek sunan program, sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bir klasör içerisinde yer alan farklı tüm medya dosyalarını tek seferde dönüştürebileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Dönüştürmek istediğiniz medya dosyalarını sürükle bırak yöntemi veya program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine aktarabilirsiniz. Sonrasında isterseniz dönüştürme işlemine başlamadan önce liste üzerinde yer alan tüm medya dosyaları için önizleme yapma şansına da sahipsiniz.

Hazır ses ve video dönüştürme profillerinin yer aldığı program yardımıyla isterseniz kendi özel dönüştürme seçeneklerinizi ayarlayabilir ve kaydedebilirsiniz.

Pazera OGV Converter ile dönüştürme sırasında kullanacağınız video codeclerini seçebilir ve farklı efektleri videolar üzerine kolayca uygulayabilirsiniz. Aynı düzenleme işlemlerini ses codecleri için de yapabilirsiniz.

Kolay kullanılabilir, hızlı, gelişmiş özelliklere sahip, kullanıcı dostu bir OGV dönüştürücüye ihtiyaç duyuyorsanız Pazera OGV Converter'ı mutlaka denemenizi öneririm.