Pazera WebM Converter

Pazera WebM Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 188
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jacek Pazera

Pazera WebM Converter ile videolarınızı WebM formatına dönüştürebilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Format Dönüştürücüler kategorimize göz atabilirsiniz.

Pazera WebM Converter kullanıcılara WebM dönüştürme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Pazera WebM Converter bilgisayarınızda kayıtlı olan videoları WebM formatına dönüştürmektedir. Bu işlemi yaparken programın sahip olduğu çoklu işlem desteği ile video dönüştürme işlemleriniz hızlanmaktadır.

Pazera WebM Converter hemen hemen her ses veya video formatını WebM formatına dönüştürebilmekte. Pazera WebM Converter ile dönüştürdüğünüz videolar HTML5 uyumlu olarak dönüştürülmektedir, böylece bu videoları direkt olarak internet sitenize ekleyebilmektesiniz.

Pazera WebM Converter oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Tek yapmanız gereken dönüştürmek istediğiniz videoyu programın ana penceresine sürükleyip bırakmak, varsayılan dönüştürme ayarlarını belirlemek ve "Convert" tuşuna tıklamaktır. Bunun yanında eğer video ve ses kalite ayarlarını ve çözünürlük gibi temel değerleri değiştirmek isterseniz Pazera WebM Converter size detaylı seçenekler de sunuyor.

Programın sahip olduğu yüksek kalite video ve ses kodekleri desteği, toplu dönüştürme kabiliyeti, video dosyalarından ses ayırarak ses dosyası olarak kaydedebilme özelliği, Türkçe desteği programı ön plana çıkarmakta.