Pembe Panjur

Pembe Panjur

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,204
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pembe Panjur

Pembe Panjur, evlenmeyi düşünen kişilere özel eşleşmeler ile en uygun eş adayını bulmanızı sağlayan yararlı bir Android evlilik uygulaması.

Pembe Panjur, kullanıcılarının en doğru şekilde eşlenmesini sağlayıp evliliğe doğru ilk adımlarını attıran bir web sitesi. Site üzerinde olduğu gibi Android ve iOS uygulamaları üzerinde de kullanıcılarının eşleşerek birbirleri ile tanışmalarını sağlayan servis, yapmış olduğu bilimsek karakter analiz testi sayesinde sizin için en uygun olan kişileri bularak eşleme gerçekleştiriyor.

Evlilik sitesi olarak bilinen pembe panjurun adının nereden geldiğini sanırım açıklamama gerek yok fakat uygulama hakkında daha fazla detay verebilirim. Binlerce kişinin tanışarak evlendiği uygulama, çözeceğiniz test sonucunda hem sosyal hem de kültürel yönden size benzeyen ve yakın kişiler ile eşleşme olanağı sunuyor. Böylece kafa dengi bir eş adayı bulmanız diğer arkadaşlık ve evlilik sitelerine göre daha yükseliyor.

Arkadaşlıktan öte direkt olarak evlilik üzerine kurulu olan bu uygulama sayesinde ciddi olarak vakit geçirerek evleneceğiniz kişiyi bulabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanabilmek için bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Eğer daha önce site üzerinde bir kullanıcı hesabı oluşturduysanız aynı hesap ile uygulama üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Hesabınız yoksa uygulamayı indirdikten sonra hemen kayı işlemlerini tamamlayarak hesap sahibi olabilirsiniz.

Hem kendiniz hem de aradığınız kişiye ait olan özellikleri filtreleyebildiğiniz uygulama sayesinde hem Android mobil cihazlarınız üzerinden kolayca hem de size en uygun olan eş adayını bulmaya çalışabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı denemenizde fayda var.