Scope (Periscope)

Scope (Periscope)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 284,895
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Twitter, Inc.

Scope (Periscope) Android, Twitter'ın canlı yayın uygulaması ve Google Play'de en çok indirilen Android uygulamaları arasında.

Scope (Periscope) sosyal medya devi Twitter tarafından kullanıcılara sunulan ve her kullanıcının kendi canlı yayınını yapabilmesine olanak tanıyan bir video paylaşım uygulaması.

Scope (Periscope) Uygulaması Nedir, Ne İşe Yarar?

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir canlı yayın uygulaması olan Periscope Android versiyonu size arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile özel anlarınızı, dilediğiniz görüntüleri paylaşma imkanı veriyor. Takipçileriniz Scope aracılığıyla sizin yayınlarınızı takip edebiliyor ve yayınlarınıza katılarak sizinle etkileşimde bulunabiliyor. Periscope canlı yayınlarına katılan kullanıcılar yayın hakkında yorum yapabiliyorlar ve kalpler göndererek beğenilerini sizinle paylaşabiliyorlar.

Scope sayesinde kullanıcılar soru - cevap şeklinde yayınlar da yapabilmekteler. Siz canlı yayınınızı yaparken diğer kullanıcılar tarafından gelen yorumlar akış halinde görüntülenebiliyor.

Scope (Periscope) üzerinde hangi kullanıcıların sizin yayınlarınızı takip edebileceğini belirlemenize izin veriliyor. Bu sayede özel yayınlar yapabilmeniz mümkün oluyor. Önceden yapılan canlı yayınlar 24 saat içerisinde tekrar izlenebilmek üzere saklanabiliyor. Dilediğiniz zaman bu sonradan oynatılmak üzere kaydedilen yayınları silebiliyorsunuz.

Scope kullanıcıları yayınlarını Twitter üzerinden paylaşabiliyorlar. Paylaşılan bu bağlantıya tıklayan takipçiler Scope (Periscope) yayınınızı internet tarayıcıları veya Scope (Periscope) uygulaması üzerinden takip edebiliyor.

Scope (Periscope) İndir Android

Scope (Periscope) genel olarak ele alındığında istediğiniz an, istediğiniz yerde istediğiniz görüntüyü paylaşmanızı mümkün kılan bir yayın aracı olarak tanımlanabilir. Scope, yayın yapmanızı ve canlı videolar üzerinden dünyayı keşfetmenizi sağlar. Scope uygulamasında canlı video yayını yaparak insanlarla kalpler ve yorumlar üzerinden etkileşim kurar, Dünyanın dört bir yanında en çok izlenen canlı video akışlarını keşfedebilir (konumunuza veya dilediğiniz bir konuma göre yayınları filtreleme şansına sahipsiniz), canlı yayını kaçırmanız durumunda tüm canlı yayını izlemeden öne çıkan anları, en iyi kısımları izleyebilir, canlı videoları Twitter ve diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Belirli takipçileriniz veya arkadaşlarınıza özel yayın da yapabilirsiniz.

Twitter, Facebook, Google hesabınız veya telefon numaranızla kaydolabildiğiniz canlı yayın platformu Scope'u indirmeden web tarayıcınız üzerinden de kullanabilirsiniz. Scope web sürümünde canlı yayınlara yorum yapma, canlı yayınlara ve tekrar yayınlara kalp bırakma, yayınları bildirme, yorumları bildirme, takip etme/takip bırakma, hesap engelleme özelliklerini kullanabilirsiniz.

  • Canlı yayına geçin.
  • Arkadaşlarınızla izleyin.
  • En iyi canlı videoları keşfedin.
  • Sevdiğiniz yayıncıları destekleyin.
  • Dünyayı keşfedin.