PewDiePie: Legend of Brofist

PewDiePie: Legend of Brofist

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,072
  • DOSYA BOYUTU 55.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outerminds Inc.

PewDiePie: Legend of Brofist, YouTube milyoneri PewDiePie'ın Android platformuna çıkardığı resmi mobil oyunu.

PewDiePie: Legend of Brofist, YouTube milyoneri PewDiePie’ın Android platformuna çıkardığı resmi mobil oyunu. 2 boyutlu retro görsellerin kullanıldığı oyun aksiyon türünde ve YouTube yıldızının tehlikeli macerasını konu alıyor.

YouTube’dan milyon dolarlar kazanan popüler yayıncılar arasında olan PewDiePie’ın mobil oyunu ufak bir hikaye üzerine kurulu olduğundan öncelikle hikayeden bahsetmek istiyorum. Oyuna giriş yaptığımızda PewDiePie’yı bilgisayarı başında buluyoruz. YouTuber’ımız yeni bir video yüklüyor ve ardından onun için çok önemli bir şey olan görüntülenme sayısı endişesine düşüyor. Birkaç saniye içerisinde videosunun 0 yani hiç görüntülenme almadığını görüyor ve karalara bağlıyor. Tam bu esnada kötü karakter rolünde bir fıçı evine geliyor ve tüm abonelerini sevdikleriyle birlikte aldığını söylüyor. Giriş bölümü burada sonlanıyor ve karakterimiz kaçırılan sevgilisi ve köpeklerin peşine düşüyor.

PewDiePie’ın yanı sıra Marzia, CinnamonToastKen, JackSepticEye, Cryaotic, Markiplier gibi diğer YouTube yıldızlarıyla karşılaştığımız oyunda hareketlilik hiç eksik olmuyor. Sürekli olarak hem karada hem de havada mücadele içerisindeyiz. Bu zorluğu tek başımıza göğüsleyebildiğimiz gibi arkadaşlarımızı da maceramıza dahil edebiliyoruz. Bu tarz oyunların olmazsa olmazı gizli objeler bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Bir yandan fanlarımız ve ailemiz için düşmanlarla savaşırken diğer yandan puan toplamaya çalışarak YouTuber’ların katılmasını sağlıyoruz.

YouTuber’ların kendi seslerinin de dahil edildiği oyunun Türkçe dil seçeneğiyle gelmesi de oldukça şaşırtıcı.