Photo Collage

Photo Collage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,202
  • DOSYA BOYUTU 16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tiny Piece Co., Ltd

Android telefon ve tabletleriniz ile en kolay yoldan fotoğraf kolajları hazırlamak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletler kullananların fotoğraf kolajları ve efektleri yapmayı ne kadar sevdiklerine hiç şüphe yok. Bu nedenle hazırlanmış olan Android uygulamalarından bir tanesi de Photo Collage uygulaması ve çektiğiniz fotoğrafların en güzel şekilde bir araya getirilmesini uygulamayı kullanarak sağlayabiliyorsunuz. Fotoğraf kolajları yapmak için en kolay seçeneklerden birisi olan Photo Collage uygulaması, gereksiz tonlarca özellik barındırmaması sayesinde amaca yönelik bir uygulama haline geliyor.

İçerisinde hazır olarak gelen şablonlar yer alıyor ve böylece fotoğrafları teker teker yerleştirmek zorunda kalmıyorsunuz. Aynı zamanda cihazınızı sallayarak rastgele şablonların uygulanmasını sağlayabiliyorsunuz. Resimlerin etrafına çerçeve koyma opsiyonu da barındıran uygulama böylece en güzel görünen kolajlara erişmenizi sağlıyor. 

Dilerseniz daha sonra Facebook, Twitter, Tumblr ve Flickr sosyal medya hesaplarınızı da kullanarak kolajlarınızı arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile paylaşabiliyorsunuz. Sık sık hızlı bir şekilde kolaj yaparak yayınlamak isteyenlerin seveceklerine inandığım ücretsiz uygulamalar arasında yer alan Photo Collage’ı denemeden geçmeyin.