Photo Wonder

Photo Wonder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 509
  • DOSYA BOYUTU 28.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Baidu, Inc

Android için hazırlanan Photo Wonder ile kolayca fotoğraflarınıza makyaj yapabilir ve kusurları giderebilirsiniz.

Photo Wonder uygulaması, Android akıllı telefonlar için hazırlanmış bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve özellikle sanal makyaj yapma, kusurları örtme gibi konularda oldukça faydalı araçlar sunuyor. Dolayısıyla, fotoğraflarınızda çirkin çıktığınızı düşünüyorsanız kullanabileceğiniz iyileştirme uygulamalarından bir tanesi.

Uygulama ile fotoğraf çekerken, gerçek zamanlı filtrelerden faydalanabiliyor ve böylece daha fotoğrafı çekerken nasıl bir sonuç elde edebileceğinizi görebiliyorsunuz. Ayrıca sahip olduğu efektler sayesinde filtrelerden çok daha etkili bir sonuç almak mümkün oluyor.

Fotoğrafınızı çektikten sorna kırpma, döndürme gibi temel düzenleme işlemlerini de gerçekleştirmenize olanak tanıyan uygulama, bunun yanında renk ve kontrast dengeleri ile oynama şansı da sunuyor.

Eğer fotoğrafınızda lekeler, akneler, kırmızı göz gibi istenmeyen sonuçlar yer alıyorsa, bunları kolayca ortadan kaldırmanız için kullanabileceğiniz seçenekler de sanal makyaj opsiyonları arasında bulunuyor. Tüm düzenlemelerinizi yaptıktan sonra çerçeve gibi dekoratif araçları da kullanabilir ve fotoğrafınızı sosyal ağlarda hemen paylaşabilirsiniz.

İsteyenler için basit bir kolaj aracı da Photo Wonder'da yer alanlar arasında. Böylece beğendiğiniz birden fazla fotoğrafı tek bir fotoğrafta toplayabiliyorsunuz.