Photomash

Photomash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,134
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Local Wisdom

Photomash, farklı bir fotoğraf editörü olarak Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir uygulamadır.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz binlerce fotoğraf editörü uygulaması Android market üzerinde mevcut. Fakat Photomash, bir çok fotoğraf editörü uygulamasından farklı olarak, fotoğraflarınıza birbirinden güzel efektler ve farklı filtreler eklemenizi sağlıyor. Fotoğraflarınızı daha etkileyici gösterebilmek için kullanabileceğiniz Photomash, fotoğraflarınızı düzenleyebilmeniz için bir çok yararlı özelliğe sahiptir.

Kullanıcılara fotoğraflarının belirli bölümlerini silme imkanı tanıyan Photomash ile muhteşem fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanarak kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde düzenleme ve değişiklikler yapmayı seviyorsanız, Photomash tam size göre bir uygulama olabilir.

Uygulamayı kullanırken izlemeniz gereken adımlar:

1. Fotoğraf eçekin

2. Fırça seçin

3. Fırça veya silgi boyutunu ayarlayın

4. Parmağınızı ekran üzerinde silmek istediğiniz yere götürün

Fotoğraflarınız üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikler tamamlandıktan sonra fotoğrafı kaydederek hemen arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Photomash uygulamasının ücretli versiyonundan hariç sınırlı filtre ve efekt sayısına sahip ücretsiz versiyonu da bulunmaktadır.