Photosphere Free Wallpaper

Photosphere Free Wallpaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 295
  • DOSYA BOYUTU 5.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kittehface Software

Photosphere Free Wallpaper ile Android cihazların özelliği olan Photosphere'i menü ekranlarınızda kullanabilirsiniz.

Android cihazınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirme şansı veren bu uygulama sayesinde siz de daha orijinal bir cihaza sahip olabilirsiniz. Android cihazların Photosphere özelliğinden faydalanan bu uygulama ile ana ekranınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için yapmanız gereken şeyler çok basit. Ana ekrandayken uzun basın ve canlı duvar kağıtlarını seçin. Çektiğiniz görselleri ana ekranınıza koyarak menülerde gezindikçe arkaplanda o resimler de hareket edecek ve daha keyifli bir kullanım deneyimi yaşatacak.

Photosphere Free Wallpaper sayesinde çektiğiniz küre fotoğrafları ekranınıza koyabilirsiniz. Uygulamada örnek bir kumsal görüntüsü mevcut. İsterseniz onu kullanabilirsiniz veya kendi Photosphere imajlarınızı çekebilirsiniz. Kolay kullanım özelliklerine sahip olan bu uygulama komplike ayarlara sahip değil. Sadece çekin ve ayarlayın. Android cihazınıza kişisel dokunuşlar yapmak istiyor ve bu sayede daha orijinal bir kullanım deneyimi yaşamak istiyorsanız Photosphere Free Wallpaper’ı denemenizi öneriyorum.