Piano Dance Beat

Piano Dance Beat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • DOSYA BOYUTU 8.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doodle Mobile Ltd.

Piano Dance Beat, piyano üzerinden çeşitli müzikleri çalmanızı amaçlayan bir müzik oyunudur.

Enstrüman çalmak yetenek işidir. Özellikle piyano gibi çalması oldukça zor olan bir enstrümanı herkes öğrenmek ister. Fakat piyano hem pahalı hem de büyük bir enstrüman olduğundan dolayı bu ürüne ulaşması oldukça zor. Piano Dance Beat ile artık bu zorluğu yenecek ve sizde piyano çalmaya başlayacaksınız. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Piano Dance Beat, sizi birbirinden farklı notalarla buluşturuyor.

Son dönemde oldukça popüler olan müzik uygulamalarına Piano Dance Beat ile birlikte bir yenisi daha eklendi. Oyunda çalmak istediğiniz şarkıyı seçiyor ve karşınıza çıkan ekrandan notalara dokunuyorsunuz. Piano Dance Beat'ın en güzel yanı ise bir nota kaçırdığınızda yanmıyor olmanız. Eğer notaya dokunmayı unutursanız ekrandaki bar azalıyor ve siz şarkıyı çalmaya devam ediyorsunuz. Ama nota kaçırmakta ısrarlı olursanız bar bitiyor ve oyununuz da sona eriyor.

Piano Dance Beat, oyun boyunca notalara dokunma kalitenize ve performansınıza göre size puan veriyor. Bu puan 3 yıldız üzerinden hesaplanmakta. Eğer 3 yıldız alırsanız yeni şarkıların kilidini açabilirsiniz. Boş vaktinde stres atmak için uygulama arayanlara Piano Dance Beat'i tavsiye edebiliriz.