Baby Piano

Baby Piano

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 373
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Balloons burst baby games

Baby Piano, çocuklarınıza henüz ufak yaşta müzik sevgisi verebilmek ve farklı enstrümanlara ait sesleri öğrenmelerini sağlamak amacıyla indirip ücretsiz yararlanabileceğiniz bir Android piyano oyunu.

Baby Piano, adından da anlayacağınız üzere çocuklar için geliştirilen ücretsiz ve eğlenceli bir Android piyano oyunu. İçerisinde yer alan 20 farklı melodi ve renkli arayüzü ile çocuklarınızın çok seveceği bu oyunda farklı müzikler çalabilmek mümkün.

Eğitim aşamasından öğrenme ve pekiştirmeye kadar farklı yöntemlere sahip olan oyunda genel olarak klasik, eğitim ve karaoke gibi 3 bölüm bulunuyor. İlk önce eğitim bölümünü tamamlayarak sonrasında ister klasik modda düz piyano çalabilir, isterseniz de karaoke yaparak eğlenebilirsiniz.

Çocuklarınızın müziğe ilk adımı atmasını sağlayan bu oyun sayesinde henüz küçük yaştaki çocuklarınız müziği sevmeye başlar ve sahip oldukları yetenekleri zamanla keşfedebilirler. Eğer çocuklarınız ile birlikte oynayarak eğlenebileceğiniz ve aynı zamanda yararlı bir oyun ya da uygulama arıyorsanız Baby Piano'yu Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi tavsiye ediyorum.