Pirate Storm

Pirate Storm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,945
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Pirate Storm, internet tarayıcınız üzerinden online ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Türkçe dil desteğine sahip korsan oyunudur.

Bugüne kadar gördüğünüz bütün online deniz savaş oyunlarını bir kenara bırakın, Pirate Storm sahip olduğu muhteşem grafikleri ve harika oynanabilirliği ile online oyun severlere çok farklı bir online deniz korsanı oyununu sunuyor. Dünya online oyun devi olan Bigpoint’in imzasını taşıyan Pirate Storm sizleri açık denizlere, uçsuz bucaksız diyarlara ve en önemlisi aksiyon dolu maceralara sürüklüyor.

Herkes güverteye, savaş başlıyor! Henüz yeni bir yapım olan Pirate Storm gün geçtikçe hızla büyümeye devam ediyor. Denizin yüksek dalgalarına ve havanın sert rüzgarlarına aldırmayın, bir korsan korkusuz olmalı. Sadece cesur korsanların savaştığı Pirate Storm’a katılmak istiyorsan sende cesur olmalısın ve hemen geminin başına geçip, dev dalgalara ve fırtınaya meydan okuyup açılmalısın. 

Sizde cesur bir korsan olmak istiyorsanız hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde Pirate Storm’a üye olup Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz. 

Web tabanlı bir oyun olan Pirate Storm'u oynamak için herhangi bir indirme veya kurulum işlemi yapmanıza gerek yok, doğrudan kullandığınız internet tarayıcınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz. Online tarayıcı oyunu ve Strateji oyunu türünde olan Pirate Storm’da sizleri birbirinden heyecanlı deniz savaşları bekliyor.

Oyunda yer alan PvE sistemi ile oyunda bulunan korsanlara ve hatta denizlerde biranda karşınıza çıkabilecek dev canavarlara karşı savaşabiliyorsunuz. PvP sisteminde yer aldığı Pirate Storm’da arkadaşlarınıza ve oyunun diğer kullanıcılarına karşı vereceğiniz savaşlardan çok keyif alacaksınız, bağımlılık yaratacak cinsten bir yapım olan Pirate Storm her şeyden önce oyuncuyu kendine mükemmel grafikleri ile hayran bırakıyor.

Başarılı bir şekilde hazırlanmış gemi modelleri ve şehirlerin yanı sıra denizlerde bizlere zor anlar yaşatan birbirinden farklı canavarlarda oyunun iyi grafiklerinden nasibini almış. Ayrıca animasyonları da gayet başarılı olan oyunun savaşları sizleri büyüleyecek. Başarılı atmosferi ve sesleri ile de dikkat çeken bir yapım. Sadece korkunç canavarlar ve korsanlar bizleri beklemiyor, ayrıca peşine düşeceğimiz yüzlerce efsanevi definede oyunda yer alıyor.

Devasa açık bir dünya sizleri bekliyor, Pirate Storm’da 3 farklı bölge ve her bölgeye ait 12 adet oyun haritası bulunuyor. Aksiyon ve maceranın kesintisiz hakim olduğu Pirate Storm’da oyuncuları birbirinden farklı yüzlerce görev bekliyor, görevleri yerine getirirken aksiyon dolu maceralara hazırlıklı olmalısınız.

Dileğinize göre donatabileceğiniz geminiz, mürettebatınız, karakteriniz ve koskoca bir deniz, Pirate Storm cesur korsanları bekliyor. Hemen ücretsiz olarak kayıt olup online korsancılık oyunu Pirate Storm’u oynamaya başlayabilirsiniz.