Pixel Gun 3D

Pixel Gun 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,569
  • DOSYA BOYUTU 188.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RiliSoft

Minecraft grafikleri eşliğinde online FPS oynamayı denemediyseniz Pixel Gun 3D'nin sunmuş olduğu çeşitlilik sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Minecraft fenomeni birçok farklı oyun üreticisi için de bir ilham kaynağı oldu. PC oyun dünyasının etkilendiği kadar mobil oyun dünyası da kendini bu ekole kaptırarak özgün görselleri kullanarak oyun tasarlama fikrini makul buldu. Bunların arasında dikkat çekenlerden biri internet üzerinden multiplayer oynanabilen Pixel Gun 3D. Bu FPS oyununun minimalistik grafikleri sayesinde büyük takılmalar yaşamadan online FPS oynamak mümkün.

Gerek tek kişilik bir oyun moduyla gerekse çok oyunculu moduyla günümüz FPS oyunlarının standartlarını takip edebilir düzeyde olan Pixel Gun 3D'nin multiplayer seçeneğinin içersinde de farklı modlar bulunuyor. Modlar şu şekilde:

Deathmatch:
10 kişiye kadar kapışılabilen bir arena içersinde silahınızı seçip herkesi vurmaya çalışıyorsunuz. Oynanabilecek birçok harita var.

Team Battles:
Kırmızı veya Mavi takımın saflarına geçip rakip takımın bayrağını çalın, hepsini vurun ve harita üstünlüğünü kazanın. 3'e 3, 4'e 4 ve düello seçenekleri mevcut.

Time Survival:
İnternet üzerinden bağlanan herkes ile birlikte size saldırmaya çalışan yaratıklardan kaçın ve hayatta kalmaya çalışın.

Pixel Gun 3D'nin tek başına oynanan senaryo modunda ise size her taraftan saldıran zombilerle boğuşmanız gerekiyor. Eğer tümünü yok etmezseniz sonunuz hayırlı olmayacaktır. Eğer tüm saldırılara karşı ayakta kalabilirseniz zalim zombie lideriyle yüzleşmeniz gerekecek.

Oyunun sürekli eklenen yeni haritaları arasında ücretsiz sunulanlar da mevcut, sizden abonelik isteyenler de var, ancak genel anlamda para ödemeden keyif almanın peşindeyseniz Pixel Gun 3D oldukça iyi bir seçenek.