Pixel Gun 3D APK

Pixel Gun 3D APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,707
  • DOSYA BOYUTU 1.5 GB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixel Gun 3D

Pixel Gun 3D APK, Minecraft tarzı grafiklere sahip online multiplayer FPS oyunu. Farklı oyun modları sunan Pixel Gun 3D Android için ücretsiz.

Pixel Gun 3D APK Android oyun, eğlenceli çok oyunculu birinci şahıs nişancı türünde. Pixel Gun 3D APK oyun indirin, Minecraft tarzı blok grafikler, rekabetçi oynanış ve çok daha fazlasının keyfini çıkarın. 800’den fazla silah, 40 kullanışlı araç-gereç, 10 farklı oyun modu, yüzlerce dinamik harita, tek kişilik zombi hayatta kalma modu ile zengin oynanış sunan Pixel Gun 3D APK olarak veya Google Play’den ücretsiz indirilebilir.

Minecraft fenomeni birçok farklı oyun üreticisi için de bir ilham kaynağı oldu. PC oyun dünyasının etkilendiği kadar mobil oyun dünyası da kendini bu ekole kaptırarak özgün görselleri kullanarak oyun tasarlama fikrini makul buldu. Bunların arasında dikkat çekenlerden biri internet üzerinden multiplayer oynanabilen Pixel Gun 3D. Bu FPS oyununun minimalistik grafikleri sayesinde büyük takılmalar yaşamadan online FPS oynamak mümkün.

Pixel Gun 3D APK İndir

Gerek tek kişilik bir oyun moduyla gerekse çok oyunculu moduyla günümüz FPS oyunlarının standartlarını takip edebilir düzeyde olan Pixel Gun 3D'nin multiplayer seçeneğinin içersinde de farklı modlar bulunuyor. Modlar şu şekilde:

  1. Deathmatch: 10 kişiye kadar kapışılabilen bir arena içersinde silahınızı seçip herkesi vurmaya çalışıyorsunuz. Oynanabilecek birçok harita var.
  2. Team Battles: Kırmızı veya Mavi takımın saflarına geçip rakip takımın bayrağını çalın, hepsini vurun ve harita üstünlüğünü kazanın. 3'e 3, 4'e 4 ve düello seçenekleri mevcut.
  3. Time Survival: İnternet üzerinden bağlanan herkes ile birlikte size saldırmaya çalışan yaratıklardan kaçın ve hayatta kalmaya çalışın.

Pixel Gun 3D'nin tek başına oynanan senaryo modunda ise size her taraftan saldıran zombilerle boğuşmanız gerekiyor. Eğer tümünü yok etmezseniz sonunuz hayırlı olmayacaktır. Eğer tüm saldırılara karşı ayakta kalabilirseniz zalim zombie lideriyle yüzleşmeniz gerekecek.

Oyunun sürekli eklenen yeni haritaları arasında ücretsiz sunulanlar da mevcut, sizden abonelik isteyenler de var, ancak genel anlamda para ödemeden keyif almanın peşindeyseniz Pixel Gun 3D oldukça iyi bir seçenek.

Pixel Gun 3D Oyna

Sahtekar modu - Uzay gemisinde diğer oyuncularla birlikte kapana kısıldınız, gemiyi çalışır durumda tutmak ve eve dönmek için bazı görevleri yapmanız gerekiyor. Ancak takımda her zaman planlarınıza müdahale edecek bir sahtekar var.

Yepyeni klanlar - Arkadaşlarınızla birleşin, klanınızı en üst sıralara taşıyın ve değerli ödüllerin keyfini çıkarın. PvE kuşatmalarına direnmek ve diğer klanların kalelerine baskın yapmak üzere güçlü bir tank yapmak için kalenizi yenileyin ve özelleştirin.

Klan savaşlarına katılın - Savaşı kazanmak için bölgeleri fethedin, devasa global haritayı kontrol altında tutun, yiğitlik puanları toplayın, topraklarınızdan gelir elde edin.

Yüzlerce silah - Pixel Gun 3D’de 800’den fazla farklı silah var ve hepsini kullanabilirsiniz. Bir orta çağ kılıcı, kalkan veya dark matter generator kullanmak ister misiniz? Sadece yapın! El bombalarını unutmayın!

Birçok görünüm - Ork, iskelet, güçlü bir Amazon veya başka biri olmak ister misiniz? Gösteriş için ekstra detaylı görünümler ve kıyafetler kullanın. Veya Skin Editor’da kendinizinkini yapın.

Oyun modları - Battle royale, baskınlar, ölüm maçları, düellolar… Kendinize meydan okumanız için pek çok fırsat var. Her hafta dönen kavga dövüşlerden bahsetmiyoruz bile….

Mini oyunlar - Savaş alanında en iyisi olmaktan sıkıldınız mı? Mücadelelere katılma ve yeteneklerinizi dünyanın en iyi savaşçılarına gösterme zamanı. Kahramanları keskin nişancı turnuvası, parkur mücadelesi, planör saldırısı ve başka zorluklar bekliyor.