PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND

PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 279
  • DOSYA BOYUTU 66.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FPS Shooter

Piksel görselli battle royale oyunu

PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND, PUBG, Fortnite ve diğer battle royale oyunlarından keyif alanlara ve piksel görselli mobil oyunları sevenlere tavsiye edebileceğim bir yapım. Helikopterden atlayıp ölü adayı keşfe çıkıyor, bulduğunuz ganimetlerle güçlenerek düşmanları temizlemeye çalışıyorsunuz. Büyük radyasyon adasında hayatta kalmak için etrafınızdakileri öldürüp güvenli bölgede yerinizi almalısınız.

Piksel görsellere sahip olmasına karşın mobil platformda en çok indirilip oynanan online hayata kalma oyunu Pixel’s Unknown Battle Ground. PC kadar mobilde de ilgi gören battle royale oyunları PUBG, Fortnite ile grafiksel yönden karşılaştırılamaz bile lakin oynanış tarafında aynı şeyi söylemek mümkün değil. Android telefonununuzda oynamaya başladığınızda zor bırakacağınız, harika bir online savaş oyunu. Klasik olarak helikopterden kendinizi bırakıp ıssız bir adaya iniş yapıyorsunuz. Ölüm adası, piksel şehir ne derseniz; burada tek bir amacınız var: Son sağ kalan olmak. Başta hiçbir silaha sahip değilsiniz. Bulunduğunuz yeri karış karış gezerek, girmedik kapı bırakmayarak silah arıyorsunuz. İster yürüyerek ister bir araca binerek arayışınızı sürdürebilir, düşmanları temizleyebilirsiniz.

Piksel grafiklere sahip olduğundan düşük donanımlı akıllı telefonlarda dahi FPS düşüşü olmadan, keyifli oynanış sunan Pixel’s Unknown Battle Ground, birçok silahın yanında tank gibi güçlü araçları kullanımınıza sunuyor. Bu arada haritalar olabildiğince geniş. Hedefleri bulmak için fazla zamanınız yok. Kaç kişiyi öldürdüğünüzü, ne kadar sürenizin kaldığını üst orta bölümden, sağlık durumunuzu sol üstten görüyorsunuz. Oynarken bir yandan da sohbet edebiliyorsunuz.