Pixel Survival

Pixel Survival

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 177
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cowbeans

Pixel Survival mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Pixel Survival eğer Minecraft benzeri oyunlardan hoşlanıyorsanız ve bu eğlenceyi mobil cihazlarınızda yaşamak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olan Pixel Survival'da çeşitli canavar ve tehlikelere karşı ayakta durmaya çalışan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Oyunda temel amacımız ise en uzun süre boyunca hayatta kalmak. Bu işi nasıl yapacağımız ise tamamen bize kalmış. İstersek tuzaklar kurarak bize saldıran canavarları avlayabiliyor, istersek silahlarımızı ve kahramanımzı geliştirerek daha dayanıklı hale getirebiliyoruz.

Pixel Survival'da Minecraft benzeri bir crafting sistemi mevcut; yani oyunda hayatta kalmamıza yardımcı olacak silahları ve eşyaları biz inşa ediyoruz. Bu iş için kazmanızı kullanarak taş ve maden çıkarabiliyor, baltanızla ağaçları keserek odun toplayabiliyorsunuz. Sonrasında ise bu kaynakları birleştirerek ihtiyacımız olan eşyaları ve silahları inşa ediyoruz.

Pixel Survival aynı WiFi ağı üzerinden lokal olarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun. 8 Bit retro tarzda grafiklere sahip olan oyun renkli ve sevimli görünüyor.