Platform Panic

Platform Panic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 152
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nitrome

Platform Panic adından da anlaşılacağı gibi bir platform oyunu ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Platform Panic, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir platform oyunu olarak ilgi topluyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun retro atmosferi ile dikkat çeken bu oyun, türün hayranları tarafından beğeniyle oynanacaktır.

Oyunun en fazla dikkat çeken noktaları arasında kontrol mekanizması yer alıyor. Dokunmatik ekranların kısıtlı kabiliyetlerinden sonuna kadar faydalanan bu oyunda yer alan kontrol mekanizması parmakları ekranda sürükleme dinamiklerine dayanıyor. Ekranda herhangi bir buton mevcut değil. Karakterleri yönlendirmek için parmaklarımızı gitmelerini istediğimiz yöne doğru sürüklemek yetiyor.

Klasik platform oyunlarında olduğu gibi Platform Panic'te de bölümler esnasında birçok tehlikeyle karşı karşıya geliyoruz. Bunlardan kaçınmak için son derece hızlı hareket etmeliyiz. Grafiklere ve retro atmosfere ek olarak chiptune ses efektleriyle zenginleştirilen oyun bu tarz oyunlardan keyif alan herkesin denemesi gereken türden bir yapım.