PS3 Video 9

PS3 Video 9

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,875
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Kawa

Bilgisayarınızda bulunan video dosyalarınızı Playstation 3 ve PSP gibi oyun konsollarında izleyebilmenizi sağlayan PS3 Video 9 güçlü bir format dönüştürücüsüdür. Popüler video formatlarını destekleyen PS3 Video 9 ücretsiz bir program

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için format dönüştürücüler kategorisine göz atabilirsiniz.

PS3 Video 9 bilgisayarınızda bulunan video dosyalarınızı Playstation 3 ve PSP gibi oyun konsollarında oynatılabilir hale getiren bir video dönüştürücüdür. Avi, Divx, Xvid, Flv, X264, Mkv, Vob, Mpeg gibi popüler video formatlarını destekleyen PS3 Video 9 kolay kullanılabilir bir arayüze sahiptir.

PS3 Video 9 içerisindeki App Downloader özelliğiyle programın izin verdiği bazı aplikasyonları ekleyerek programı geliştirebilirsiniz. Bunlardan biri olan Youtube Downloader aracı sayesinde Youtube üzerinde dolaşabilir ve beğendiğiniz Youtube videosunu indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz Youtube videosunun formatını belirlemenize izin veren PS3 Video 9 tamamıyla ücretsiz bir program.