puhutv

puhutv

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37,335
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DOGUS DIGITAL

puhutv, Android platformundaki ücretsiz yerli dizi ve film izleme uygulamaları arasında en iyisi.

puhutv, yerli dizileri takip ediyor, Yeşilçam filmlerini severek izliyorsanız Android telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi uygulama. Tamamen ücretsiz indirip üye olmadan en yeni ve reyting rekorları kırmış Türk dizileri yüksek kalitede izleyebiliyorsunuz.

Behzat Ç., İşler Güçler gibi efsane dizilerin yanında Cesur ve Güzel, İçerde, Anne, Kiralık Aşk gibi yepyeni dizileri de hd kalitede sunan puhutv, tüm Android telefon ve tabletlerle uyumlu. Reklamsız son derece sade kullanıcı arayüzüne sahip uygulamada dizi ve filmler kategori bazında listeleniyor. Dilerseniz arama yapıp izleyeceğiniz içeriğe hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz üye olunduğunda izlenen içeriklere göre akıllı önerilerde bulunan puhutv’nin beğendiğim bir özelliği de takip et fonksiyonu. Severek izlediğiniz dizileri listenize eklediğiniz vakit yeni bölüm yayınlandığında anında bildirim geliyor. Üye olmanın diğer bir avantajı da izlediğiniz yayını yarıda kesmeniz gerektiğinde ortaya çıkıyor. İzlemeyi kestiğini vakit durdurma yapmanız gerekmiyor; puhutv nerede kaldığınızı hatırlayıp o dakikadan otomatik olarak başlatıyor yayını.