Punch My Face

Punch My Face

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brutal Inc

Punch My Face ilginç bir övüş oyunu ve oyunculara dövüşecekleri kişiyi oluşturabilme şansı veriyor.

Punch My Face, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli ve orijinal bir dövüş oyunu. Alıştığımız dövüş oyunlarından epey farklı bir çizgide ilerleyen Punch My Face'i tamamen ücretsiz olarak cihazlarımıza indirebiliyoruz.

Oyunda dövüşeceğimiz kişiyi tamamen biz oluşturuyoruz. Bunu yapabilmek için öncelikle fotoğraf çekmemiz veya var olan fotoğraflardan birisini seçmemiz gerekiyor. İşlemi tamamladıktan sonra karakterimizin dış görünümünü istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. Eğer istersek oluşturmuş olduğumuz karakteri saklayarak daha sonra tekrar karşımıza alabilme şansına sahibiz.

Dövüşlere çıktığımız zaman ekranın ortasındaki butona bastığımızda savunma, sağdaki butonlara tıklayarak da saldırılarımızı gerçekleştirebiliyoruz. Oyunda çok fazla silah seçeği var bunları zamanla açarak dövüşlerde kullanabiliyoruz.

Arkadaşlarınızın, tanıdıklarınızın, akrabalarınızın ve hatte kendi fotoğrafınızı yükleyerek Punch My Face ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.