Quick Media Converter HD

Quick Media Converter HD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,147
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cocoon Software

Quick Media Converter HD medya dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan kapsamlı bir format dönüştürme programıdır.

Quick Media Converter HD basit bir şekilde medya dosyalarınızı dönüştürmenize olanak sağlayan bir yazılımdır.

Her ne kadar arayüz üzerindeki butonlar darmadağın görünüyor olsa da programın kullanımı gayet kolaydır ve bu butonlar sayesinde Quick Media Converter HD'nin bir çok özelliğine kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Kolay, HD ve uzman olmak üzere üç görüntüleme moduna sahiptir. Quick Media Converter HD, FLV, MOV, WMA, AVI, MKV, DVD, MP3, MP4, AMR gibi birçok popüler medya formatını desteklemektedir. Desteklediği formatların dışında Youtube, iPod, PS3,PSP, Xbox için özel olarak format dönüştürme işlemlerini de kullanıcılara sunmaktadır.

Her seçenek farklı ayarlar kullanılarak konfigüre edilebilir. Örneğin bir HD video yapmak isterseniz, MPEG2 HD, D10 AKA, DVCAM HD, MKV yada AC1 formatlarını seçebilirsiniz.

Quick Media Converter HD ile isterseniz videoları yeniden boyutlandırabilir, videolardan görüntü yakalayabilir, bilgisayarınızdaki tüm ekran ve ses etkinliklerini kaydedebilirsiniz.

Programın ayarlar bölümü oldukça sınırlıdır. Dönüştürmek istediğiniz formatı ve dönüştürülme işlemi sonrasında dosyanın kaydedileceği klasörü seçebilirsiniz.

Quick Media Converter HD ile dönüştürme işlemleri çok hız olmasa da makul zamanda dönüştürüyor diyebiliriz. Bunun dışında dönüştürme işlemleri sırasında ses ve görüntü kalitesi gerçekten çok iyi korunuyor.

Sonuç olarak Quick Media Converter HD, medya dosyalarınızı dönüştürmek için harika bir uygulama olduğunu kanıtlıyor. Bu nedenle programı denemenizi öneririz.