QuitNow!

QuitNow!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 609
  • DOSYA BOYUTU 4.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fewlaps

QuitNow, sigarayı bırakarak tekrar sağlıklı yaşamak isteyenler için oldukça kullanışlı ve yardımcı bir Android uygulamasıdır.

QuitNow, sigarayı bırakarak temiz hava solumak isteyenler için özel olarak geliştirilen mükemmel bir uygulamadır. Genel olarak baktığımızda sigarayı bırakmak oldukça zor bir durum. Sigara bağımlısı kişilerin bu uygulamayı kullanarak sigarayı daha rahat ve eğlenceli bir şekilde bırakması düşünülmüş. Sağlık açısından en iyi uygulamalar arasında yer alan QuitNow ile sigarayı bırakmak çok daha keyifli ve kolay.

Uygulama sigarayı bırakmaya başlamnız ile birlikte çalışıyor. Sigarayı bıraktıktan sonra geçen süre içinde ne kadar sigara kullanmadığınızı ve bu süre zarfında ne kadar para tasarruf ettiğinizi görüntülüyor. Bu bilgiler dışında sağlığınız hakkında da yararlı bilgiler sunan uygulama sigarayı bıraktıktan sonra normal sağlıklı bir insan vücüduna kavuşacağınız süreleri görmenizi sağlıyor. Uygulama içerisinde yer alan önerilen Dünya Sağlık Organizasyonundan alınarak eklenmiştir ve oldukça yararlı bilgilerdir.

Sigarayı bırakmanızda yardımcı olacak olan QuitNow uygulaması aynı zamanda sosyal ağ uygulaması görevi görerek, diğer sigarayı bırakan kişileri görmenizi ve onlarla konuşabilmenizi sağlıyor. Yaşadığınız tecrübeleri anlatarak diğer sigarayı bırakanlara yardım edebileceğiniz gibi diğer sigarayı bırakan kullanıcılardan yardım da alabiliyorsunuz. Pek çok dil desteğine sahip olan uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek sizde sigarayı bırakmak için bir adım atabilirsiniz.

Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz: