Rage Wars

Rage Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 119
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lemondo Entertainment

Rage Wars heyecan ve mizah dolu bir savaş oyunudur

Eğer saatlerinizi harcayabileceğiniz eğlenceli bir Android oyunu arıyorsanız Rage Wars hoşunuza gidebilecek shooter tarzında ilerlemeli bir savaş oyunudur.

Ünlü Rage çizgi romanlarından karakterleri içeren aksiyon oyunu mizahi yapısı ile oynarken sizi güldürecek bir komik oyun olmaktadır. Dramatik bir senaryo ile desteklenen hikaye 30 bölümü içermektedir. Yolculuğumuz boyunca çok sayıda düşmanla karşılaşacağız ve her bölümün sonunda güçlü bölümsonu canavarları ile karşılaşacağız. Elinde kalkan olarak Nokia 3310 telefon kullanan bölümsonu canavarı oyunun mizahi yapısına küçük bir örnektir. Hikaye boyunca kısa sinematikler eğlencemizi arttırmaktadır.

Multiplayer artyapısına sahip Rage Wars arkadaşlarınız ile Arena modunda çoklu oyuncu ortamında kapışmanıza da imkan verir. Böylece senaryo modu dışında oyunu sürekli oynayabilir ve eğlencenizi devam ettirebilirsiniz. Farklı silahlar ve özel yetenekler oyunu değişik yapan diğer özellliklerdir. Oyun sırasında kahramanımızın dinamik olarak değişen yüz ifadelerini görebilmek bile oyunu eğlenceli kılmaktadır.

Rage Wars denemeniz gereken ücretsiz bir oyundur. Oyunun kısa bir tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz: