Rayman Adventures

Rayman Adventures

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 829
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Rayman Adventures yüksek kaliteli bir mobil platform oyunudur

Rayman Adventures göze oldukça hoş görünen grafikleri heyecanlı bir oyun yapısıyla birleştirmeyi başaraiblen bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Rayman Adventures'da, kahramanımız Rayman ve viking dostu Barbara'yı kontrol ederek sürükleyici bir maceraya atılıyoruz. Oyundaki maceramız altın renkli bir topu keşfetmemizle başlıyor. Bu altın topu yakaladığımızda ise içinde kutsal bir ağaca can verecek sevimli minik yeşil bir canavarın olduğunu keşfediyoruz. Bu yeşil dostumuz bizden ailesini kurtarmamız için yardım istiyor ve bunun üzerinde maceraya atılıyoruz.

Rayman Adventures'da klasik Rayman oyunlarının platform yapısı sonsuz koşu oyunlarına benzer bir oynanışla birleşiyor. Kahramanımız sürekli koşarken onu yönlendirmemiz, boşlukların üzerinden atlamamız ve düşmanlarımızla savaşmamız gerekiyor. Bu işi oldukça kolay bir şekilde yapabilmekteyiz, oyunun kontrolleri genel olarak problem yaratmıyor.

Rayman Adventures'un grafikleri oldukça kaliteli. Akıcı bir şekilde çalışan oyunda arka plandaki mekanlar ve renklerin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.