Real Football 2012

Real Football 2012

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,394
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Real Football 2012 marketteki diğer futbol oyunları arasında kolayca sivrilen, kaliteli bir yapım.

Real Football 2012 muhtemelen mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi ve en kaliteli futbol oyunlarından bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun Gameloft imzası taşıyor. Açıkçası arkasında Gameloft olduğu için oyundan beklentilerimiz bir hayli yükselmişti. Ne var ki oyunu indirip denediğimizde bunun boşa çıkmadığını deneyimledik.

Oyuna ilk girdiğimizde detaylı modellemeler ve harika grafik kalitesi dikkatimizi çekiyor. Hem stadyumların hem de futbolcuların modellemeleri gerçeğini aratmayacak kadar güzel. Elbette bu durumda hareketlerin ve tepkimelerin birebir gerçek hayattan alınarak oyuna aktarılmış olmasının da büyük payı var. Yapımcı 700’den fazla vücut hareketini oyuna tanımlamış. Bu sayede gerçeğe yakın bir atmosfer yakalanmış.

Real Football 2012’de 350’den fazla takımın yer aldığı dikkatimizi çekiyor. Bu bir futbol oyunun en önemli detayları arasındadır. Bazı oyunlar sınırlı sayıda takım sunarak oyuncuları bunaltır. Fakat Real Football 2012’de bu kesinlikle söz konusu değil.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Real Football 2012 bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin severek oynayacağı yapımlar arasında.