REDCON

REDCON

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 562
  • DOSYA BOYUTU 55.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici David Peroutka

REDCON, Windows platformunda ücretsiz oynanabilir savaş oyunu.

REDCON, Windows platformunda hem masaüstü, hem de mobilde ücretsiz oynanabilir olan savaş oyunları arasından görselleri, efektleri, sesleriyle sıyrılan; savun – saldır üzerine kurulu oyunlardan keyif alanların kesinlikle indirmesi gerektiğini düşündüğüm bir oyun.

Hem telefon hem de masaüstünde aynı deneyimi sunan iki boyutlu savaş oyununda 1. Dünya Savaşı’nın olduğu dönemdeyiz. Savaşı bitirmek istemeyen hain general ve onun isyancılarının saldırılarını durdurmak için görev alan bir komutan yerine geçiyoruz. 18 bölüm boyunca generalin saldırılarına direnip farklı stratejiler uygulayarak insanlara korku salan, savaşmaktan zevk alan generali bitirmeye çalışıyoruz. Tek amacının kaos ortamı yaratmak olduğu generali ait olduğu yere götürmek elbette kolay olmuyor.

Yükseltilebilir, geliştirilebilir onlarca silahla donattığımız üssümüzü bir yandan korurken, diğer yandan generalin üssünün zayıf noktalarını keşfetmeye çalışıyoruz. Tabii ki bu esnada general de boş durmuyor; bizi bitirmek için tüm silahlarını kullanıyor. Silahtan bahsetmişken; oyundaki patlama efekteri, silah sesleri, müzikler tek kelimeyle harika.