Repost for Instagram

Repost for Instagram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,615
  • DOSYA BOYUTU 3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Cactus LLC

Repost for Instagram uygulamasını kullanarak, Android cihazlarınızdan Instagram fotoğraflarını kendi profilinizde paylaşabilirsiniz.

Instagram üzerinde bulunan başka kullanıcıların fotoğraflarını kendi profilimizde paylaşmak için maalesef o resimleri önce kendi bilgisayar ya da telefonumuza bir şekilde ekran görüntüsü alarak kaydetmek ve daha sonra kırparak sadece resim kısmını bırakmak gerekiyor. Dolayısıyla pek çok kullanıcı için bu durum oldukça uğraştırıcı oluyor. Maalesef şirketin yeniden paylaşma gibi bir olanak sunmaması nedeniyle yakın zamanda bu işlemi daha kolay yoldan yapmak da mümkün olmayacak gibi görünüyor.

Repost for Instagram Apk Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Android ve iOS sürüm,
  • Foto paylaşma,
  • Çok hızlı ve kolay,
  • Kullanıcı dostu arayüz,

Repost for Instagram uygulaması ise bu soruna bir çare olabilmek için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamayı kullandığınızda, beğendiğiniz bir fotoğrafın hemen kendi profilinizden paylaşılmasını sağlayabiliyor ve dolayısıyla arkadaşlarınıza bu fotoğrafları gösterebiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü de bu işlemlerin gerçekleştirilmesini çok hızlı ve kolay bir hale getirdiği için, ilk defa kullandığınızda bile bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Eğer fotoğraf aramaları yapmak istiyorsanız kullanıcı adı veya etiket kullanımına göre de istediğiniz fotoğraf türünü kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Her ne kadar içerisinde reklamlar barındırsa da, Repost for Instagram'ın pro sürümünü uygulama içerisinden satın alarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Aynı zamanda pro sürüm içerisinde fotoğraf beğenme, birden fazla kullanıcı hesabıyla kullanma gibi bazı işe yarar araçlar da yer alıyor. Kesinlikle Instagram meraklılarının sahip olmaları gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Repost for Instagram Apk İndir

Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak yayınlanan Repost for Instagram apk indir, hılzı ve kolay bir şekilde Instagram'da beğendiğiniz fotoları indirme ve paylaşma fırsatı veriyor. Ücretsiz yapısı ile kullanıcıların yüzünü güldüren Repost for Instagram apk yükle oldukça kolay bir kullanıma sahip. Google Play ve App Store üzerinde olumlu geribildirimler almaya devam eden başarılı mobil uygulama ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor. Uygulamanın bir de pro sürümü yer alıyor. Pro sürüm ücretli olarak kullanıcılara sunuluyor. Dileyen kullanıcılar ücretli ya da ücretsiz sürümü edinerek kullanmaya başlayabilirler.