RepostWhiz

RepostWhiz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 106
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gary Garris

RepostWhiz sayesinde Android cihazlarınızla kolayca Instagram fotoğraflarını yeniden paylaşabilirsiniz.

RepostWhiz Android uygulaması sayesinde Instagram üzerinde yer alan fotoğraf ve videoları yeniden paylaşmak oldukça kolay hale geliyor. Kullanıcılar genellikle resimlerin ekran görüntülerini alma ve daha sonra kırparak yeniden yayınlama gibi yöntemleri tercih edebiliyorlar ancak RepostWhiz sayesinde bu işlem otomatik olarak siz fark etmeden tamamlanıyor ve böylece kendi profilinizde beğendiğiniz diğer fotoğrafları ve videoları da paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamada favori listelerinizdeki fotoğrafları yeniden paylaşabilir, aynı zamanda gelecekte paylaşılmak üzere zamanlayabilirsiniz. Eğer fotoğraf veya videosunu aldığınız kişiye saygı göstermek istiyorsanız, paylaşımın ardından resmin üzerinde onun kullanıcı adının belirmesini de sağlayabilirsiniz.

Resimlerde herhangi bir kalite kaybıyla karşılaşmak imkansız ancak videolarda dönüştürme işleminden dolayı çok küçük kayıplarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Eğer resimleri ve videoları beğenirseniz bunları hemen telefonunuzun kendi galerisine de kaydedebilirsiniz.

Etiket kullanma, listeler oluşturma ve kullanıcı takip etme gibi özellikler sayesinde Instagram'da eksik olan büyük bir açığı kapatan uygulama, repost işlemini sorunsuzca gerçekleştirmenizi sağlıyor ve oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip diyebilirim.