Rescue Ray

Rescue Ray

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 87
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PlayScape

Rescue Ray, dünyayı kurtarmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur.

Rescue Ray, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde bir dizi bulmacayı çözerek en yüksek puanı almaya çalışmalısınız.

Oyun içerisind kontrol ettiğiğiniz karakteri yönlendirerek bölümlerdeki tüm kutuları yok ederek dünyayı kurtarmaya çalışmalısınız. Kutuları yok etmek için ise bomba kullanmanız gerekiyor. Bu nedenle zamanlama ve hassasiyet başarılı olmanızı ekleyecek en etkili faktörlerdir. Ayrıca bombalarınızı dikkatlice kullanarak, gereksiz bomba kullanımı yapmamanız gerekiyor.

Oyunda keşfetmeniz gereken 60 farklı bölüm ve bir çok bomba türü bulunuyor. Ekranın alt kısmına dokunarak bomba atabiliyorsunuz. Oyunda ekstra güç ve yetenekler kazanmanızı sağlayacak bazı özellikler bulunuyor. Bölümleri geçerken zorluk çekerseniz bu özellikleri kullanarak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabilmek için heyecanlı ve ücretsiz bir aksiyon oyunu arıyorsanız Rescue Ray'i ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.