Resident Evil 2

Resident Evil 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 4,783
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

Resident Evil 2 Remake indir, korku oyunu sevenlerin kesinlikle yapması gereken aramaların başında yer alıyor.

Resident Evil 2 Remake, korku oyunu sevenlerin unutamadığı Resident Evil serisinin en iyi oyunlarından birinin yenilenerek, tekrar piyasaya sürülmüş halidir.

Korku ve aksiyon türünün unutulmaz oyunlarından birkaç tanesine ev sahipliği yapmış olan Resident Evil serisi, son olarak Resident Evil 7 ile karşımıza çıkmıştı. Seriyi bambaşka bir noktaya getiren RE7, birçok oyuncu tarafından çok sevilmiş olmasına karşın serinin hayranları tarafından sevilerek oynanmamıştı. Eski oyunların tadını aradıklarını söyleyen ve özellikle Resident Evil 2’yi hatırlatan oyuncular, E3 2018’de beklenmedik bir duyuruyla karşılaştılar. Sony konferansı sırasında duyurulan Resident Evil 2 Remake, çok sevilen ikinci oyunun, tekrar yapılarak, oyuncuların karşısına çıkacağının müjdesini verdi. Bölüm tasarımı, karakterler, hikaye ve oynanışla eski oyunun aynısını olacak olan Resident Evil 2, tüm bunları yeni nesil grafiklere taşıyarak, ortaya eğlenceli bir oyun çıkarmayı amaçlıyor.

İlk olarak 1998'de yayınlanan ve serinin en unutulmaz oyunlarından biri olan Resident Evil 2, yeni nesil konsollar için tamamen yeniden tasarlanmış olarak geri dönüyor. Yeni 3. şahıs görünümü kullanıp Raccoon City'nin zombi virüsü bulaşan bölgelerini keşfederken Leon Kennedy ve Claire Redfield için özel seferleri şimdi Capcom'un patentli RE Engine motoru ile geliştirilmiş olarak oyna. Yeni bulmacalar, hikayeler ve bölgeler hem yeni hem de deneyimli hayranlara korkutucu yeni sürprizler getirecek!