Rhythm Repeat

Rhythm Repeat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 108
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zoltan Lading

Rhythm Repeat tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir ritm tutma oyunudur.

Rhythm Repeat bugüne dek karşılaştığımız en keyifli oyunlardan bir tanesi. Özellikle müzikle ilgilenmeyi seven oyunseverlere hitap eden bu oyunda başarılı olabilmek için iyi bir hafızaya sahip olmamız gerekiyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarınızda oynayabilirsiniz.

Oyunda toplamda 300’den fazla melodi bulunuyor ve bu melodilerin her biri farklı ritme sahip. Kolay, orta ve zor olmak üzere farklı zorluk seviyelerinden birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Tahmin ettiğiniz gibi ilk bölümler daha çok ısınma havasında ilerliyor ve oyun giderek zorlaşıyor. Stil sahibi görseller ve animasyonlar oyunun keyfini bir kademe yukarı taşıyor.

Belli bir dizilime sahip olan melodileri dinliyoruz ve daha sonra bu melodiyi aynen takip etmeye çalışıyoruz. Ekranda yer alan butonlara sırayla dokunup dinlediğimiz melodiyi tutturmaya gayret ediyoruz. Çok fazla bir derinliği olmasa da keyifli bir seçenek. Eğer siz de müzikle ilgileniyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Rhythm Repeat’i mutlaka denemelisiniz.