Robot Battle: Robomon

Robot Battle: Robomon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 280
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mad Robot Games

Altıgen platformlar üzerinden oynanan sıra tabanlı bir savaş oyunu olan Robot Battle: Robomon heyecanlı oyun tarzı ve iyi grafikleriyle dikkat çekiyor.

Altıgen bir platform üzerinde oynanan sıra tabanlı bir savaş stratejisi olan Robot Battle: Robomon, son derece zarif 3 boyutlu grafiklerle dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olan bu oyunda Warhammer gibi masaüstü oyunlarının kalitesi bilim kurgu atmosferiyle güzel harmanlanmış. Bir veya iki kişilik oyun modları olan Robot Battle: Robomon, farklı yeteneklere sahip autobotlar ve cyborglar olmak üzere farklı yeteneklere sahip robotları kullanımınıza  sunarken 3 farklı sınıfa da yer veriyor:

Assault: hasarı yüksek yakın savaş birliği
Sniper: Uzun menzilli taktik birlik
Support: Takımınıza destek verip rakibi dezavantajlı konuma sokan yardımcı birlik

Tek kişilik senaryo modunu oynamak istediğinizde 20 farklı bölüm oynama şansınız var. Eğer savaş animasyonlarının heyecan kattığı strateji oyunlarını seviyorsanız ve masaüstü oyunlarını mobil cihazınızda ücretsiz olarak oynayamadığınız için hayıflandığınız zamanlar olduysa bu oyunla aradığınız mutluluğa kavuşacaksınız. Gelir gelmez büyük bir kitle yaratan Robot Battle: Robomon, gittikçe daha fazla ilgi görüyor.