RunBot

RunBot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 126
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Marvelous Games

RunBot, çeşitli silahlarla donatılmış robotları yönettiğiniz sonsuz koşu türünde bir oyundur.

RunBot, Android’li akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir 3 boyutlu sonsuz koşu oyunudur. Engellerle dolu ucu bucağı görünmeyen bir futuristik şehirde geçen oyunda gelişmiş silahlarla donatılmış robotları yönetiyoruz.

Teknoloji harikası robotları yönettiğimiz bir sonsuz koşu oyunu olan Runbot, etkileyici grafik ve ses efektleri ile uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun. Gelecekte geçen ve etkileyici bir animasyonla başlayan oyunda amacımız robotlarla koşabildiğimiz kadar koşarak en iyi koşucu olduğumuz göstermek. Yol boyunca lazer kuleleri, drone saldırıları başta olmak üzere karşımıza birçok engel çıkıyor. Bir yandan bu engelleri aşarken, diğer yandan önümüze çıkan batarya hücrelerini ve güç işlemcilerini toplamaya çalışıyoruz. Bu öğeler robotumunuzun gücünü yenilendiğinden oldukça önemli ve ilerlemeniz için bu güçlendirici öğeleri kesinlikle atlamamanız gerekiyor. Yol boyunca topladığınız bu güçlerin diğer bir artısı da size ekstra puan kazandırması. Bu puanlar yardımıyla robotların gücünü artıran yükselticileri satın alabiliyorsunuz.

Hareketli müziklerle süslenmiş oyunda her biri farklı tasarım ve güce sahip 5 robot bulunuyor. Ayrıca yönettiğiniz tüm robotlara ekstra parçalar ekleyebiliyor ve güçlerini artırabiliyorsunuz. Birbirinden güçlü bu robotları telefon vey tabletinizi eğerek veya dokunmatik kontrolleri kullanarak yönlendirebiliyorsunuz.

Düşük seviye Android’li cihazlarla da uyumlu olan RunBot, reflekslerinizi güçlendirmenize yardımcı olan harika bir sonsuz koşu oyunu.