Runes of Magic

Runes of Magic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,329
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aeria Games

Tamamen ücretsiz olan Runes of Magic online oyunculara geniş sınırları bulunan ve içinde birbirinden farklı birçok yaratık, zindan ve görevler bulunan fantastik bir dünya sunuyor.

Tamamen ücretsiz olan Runes of Magic online oyunculara geniş sınırları bulunan ve içinde birbirinden farklı birçok yaratık, zindan ve görevler bulunan fantastik bir dünya sunuyor. Runes of Magic alanındaki diğer oyunlara göre daha bir hassas ve ayrıntılı bir işleyişe sahip başarılı bir MMORPG oyunundan da bu beklenirdi zaten.

Runes of Magic’in belkide en kötü yanı bütün hayatınızı ele alıyor ve bağımlılık yaratıyor olmasıdır. Bir online oyuncu içinde zaten en önemli unsur bağımlılıktır, bir online oyun bağımlılık yaratıyorsa o kadar iyidir düşüncesinden yola çıkarak Runes of Magic’in çok başarılı bir yapım olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Runes of Magic’in bu büyük ve kalabalık dünyasından birbirinden heyecanlı maceralara karışmaya ve kendinizi bu dünyanın bir parçası haline dönüştürmeye hazır mısınız? Oyunda başarılı karakterlerin yanı sıra bizleri zorlayacak başarılı düşmanlar ve bosslar bulunuyor ve bunların her biri Runes of Magic’in fantastik dünyasında bir yerlerde yerini almış sizleri bekliyor.

Runes of Magic online oyun severlere diğer MMORPG’lerden farklı olarak bazı yenilikler sunuyor, bunlara kısaca göz atacak olursak;

-          Çifte Sınıf Sistemi: Karakterinizin ana sınıfının yanı sıra karakterinize bir yan sınıf belirleyebilir ve onun gerçek gücünü ortaya çıkarabilirsiniz.

-          Ev Sahipliği: Her zaman canavar kesmek olmaz, ara sıra dinlenmek muhteşem kahramanlarında hakkı elbet. Günün yorgunluğunu evinizde geçirerek atabilir ve dinlenebilirsiniz.

-          Uçsuz Bucaksız Bir Dünya: Muhteşem manzarası, görkemli dağları, tehlikeli ve ölümcül mekanları ile her yönüyle bizleri dev bir oyun dünyası bekliyor.

-          Kaderin Senin Elinde: PvE savaşlarının yanı sıra oyunun dev dünyasında dilediğin zaman PvP savaşlarına katılarak oyundaki diğer oyuncular ile kozlarınızı paylaşabilirsiniz.

-          Gelişmiş Rune Sistemi: Başarılı rune sistemi ayrıntılı bir özelleştirmenin önünü açmış ve oyunda üstün bir özelleştirme durumu söz konusu.

Runes of Magic’e hemen ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir ve tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

ARTILAR

Farklı Bir MMORPG

Çifte Sınıf Sistemi

Büyük Dünya

EKSİLER

Bağımlılık Yaratıcı