RunKeeper - GPS Track Run Walk

RunKeeper - GPS Track Run Walk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 874
  • DOSYA BOYUTU 20.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FitnessKeeper, Inc.

Android cihazınızı RunKeeper uygulamasıyla kişisel bir antrenöre çevirmeniz mümkün.

Android cihazınızı RunKeeper uygulamasıyla kişisel bir antrenöre çevirmeniz mümkün.

Bu uygulama sizin koşma, bisiklet sürme, yürüme gibi aktivitelerinizi GPS kullanarak takip eder. Tüm Fitness egzersizlerinizi takip etmenin en kolay yolu bu uygulamayı cihazınıza indirip çalıştırmak ve koşmaya başlamak olacak.

RunKeeper size egzersiz sırasında ihtiyacınız olan adım sayısı, gidilen mesafe, harcanan zaman ve yakılan kalori gibi bilgileri ayrıntılarıyla sunar. İsterseniz tüm bu bilgileri egzersiz yaptığınız sırada kulaklığınız aracılığıyla almanız mümkün. Fiziksel aktiviteniz boyunca müzik dinleyebilir ve uygulamayı yönetmeye devam edebilirsiniz. Çok sayıda kullanılabilir sensör sayesinde nabzınızı ölçebilir, kalp atışlarınızı takip edebilirsiniz. Yolunuz boyunca fotoğraf çekerek kaydedebilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Yakılan kaloriyi ve kilonuzu güncelleyerek uygulamayı kolayca ve zevkle kullanın.

Uygulama zaman geçtikçe performansınızı ölçerek size bildirir. Koşma, yürüme, bisiklet sürme gibi yaptığınız aktivitelerin ayrıntılı geçmişini görüntüleyerek ne yaptığınızı kolayca takip edebilirsiniz. Kişisel olarak kendi yaptığınızın bir basamak üzerine çıktığınızda bildirim alırsınız. Böylece gün geçtikçe yaptıklarınızı karşılaştırabilirsiniz. Aktivitelerinizi rutin olarak gerçekleştirdiğiniz fiziksel aktiviteler arasına ekleyerek tekrarlarsınız.