S Health

S Health

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,260
  • DOSYA BOYUTU 34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samsung

S Health, Samsung Galaxy S ve Note serilerinde kullanılabilir olan bir sağlık ve fitness uygulaması.

S Health, Samsung Galaxy Note ve Galaxy S serilerinde kullanılabilir olan sağlık ve fitness uygulaması olarak öne çıkıyor. Android 5.0 işletim sistemli tüm Samsung Galaxy cihazlarda çalışan ve önyüklü gelen sağlık uygulaması Samsung Gear akıllı bileklikler ve diğer markaların giyilebilir cihazları ile birlikte kullanılabiliyor.

S Health uygulaması en basit şekliyle spor, egzersiz yaptığınız esnada Samsung marka akıllı bilekliğinizin kaydettiği verileri Android telefonunuzdan görmenize imkan tanıyan bir fitness uygulaması. Tahmin edeceğiniz üzere Samsung marka dışında bir akıllı telefonda kullanamıyor ve Samsung Galaxy S6 – Galaxy S6 Edge ile önyüklü gelen modern görünümlü sürümünü yükleyebilmeniz için telefonunuzun Android 5.0 güncellemesini almış olması gerekiyor.

Kendinize bir profil oluşturarak kullanmaya başlayabileceğiniz S Health uygulaması ile günlük aktivitelerinizi takip edebiliyor, farklı egzersiz programları ile kendinizi geliştirebiliyor, kendinize bir hedef belirleyebiliyorsunuz. Gün içerisinde ne kadar aktif olduğunuzu, kaç kalori yaktığınızı, ne kadar koştuğunuzu veya yürüdüğünüzü, hatta kalp ritminizi ilk bakışta anlaşılır grafikler üzerinden takip edebiliyorsunuz.

S Health, sadece dışarıda veya evinizde gerçekleştirdiğiniz egzersizlerin bir kaydını tutup rapor sunmuyor. Aynı zamanda daha sağlıklı olmanız için tavsiyelerde bulunuyor. Örneğin; kalbiniz olması gerekenden fazla atıyorsa dinlemeniz gerektiğini veya yeterince hareketli bir gün geçirmediğiniz bir günde yürümeniz veya koşmanız gerektiğini hatırlatıyor.

S Health uygulaması ile uyumlu aksesuarlar listesine buradan göz atabilirsiniz.