Sand Draw Free

Sand Draw Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,460
  • DOSYA BOYUTU 26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kalrom Systems LTD

Sand Draw Free ile Android cihazınızda kuma yazı yazabilirsiniz

Sand Draw Free Android cihazınızın dokunmatik ekranından tam anlamıyla yararlanan bir kuma yazı yazma ve kuma resim çizme uygulamasıdır.

Ücretsiz olan kuma yazı yazma uygulaması parmağınızı kullanarak plaj kumu üzerinde yazı ve şekiller yaratmanıza imkan tanır. Uygulamayı birkaç kere denedikten sonra bağımlılık yaratmaktadır. Çizdiğiniz şekiller ve yazılar oldukça gerçekçi görünmektedir. Eğer yeni bir çizim yapmak isterseniz telefonunuzu sallamanız yeterlidir, uygulama hoş bir kıyıya vuran dalga animasyonuyla kumları temizlemekte ve yeni çizim alanı yaratmaktadır.

Sand Draw Free ile hazırladığınız çizim veya yazıları mobil cihazınıza kaydedebilir ya da Facebook gibi sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz. Uygulama çizim yaparken dokunuş kalınlığını ayarlayabilmektedir; böylece hassas çizimleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sand Draw Free ekranında oyun bile oynayabilmeniz mümkündür. 

Sand Draw Free'nin tam sürümünde denizin tamamını gün batımı ile birlikte görebilir, görüş açısını telefonunuzu farklı yönlere yatırarak değiştirebilirsiniz. Kum tipini değiştirme, çiziminize deniz kabukları, yosunlar ve küçük taşlar ekleyebilme tam sürümün diğer özellikleridir.