Coco Star

Coco Star

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,506
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Coco Play By TabTale

Coco Star ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir çocuk oyunu olarak öne çıkıyor.

Coco Star özellikle çocukların keyifle oynayacakları bir Android oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda farklı mankenleri giydirebiliyor, makyaj yapabiliyor ve tarzlarını dilediğimiz gibi yeni baştan tasarlayabiliyoruz.

Oyunda yer alan grafikler ve modellemeler çocukları tatmin edecek türden. Elbette çok gelişmiş bir tasarım beklemek hata olur fakat bu haliyle de kötü sayılmaz. Oyundaki temel amacımız Coco’nun baş stilisti olarak onu en iyi şekilde kişiselleştirmek ve mükemmel bir görünüme kavuşturmak. Bunun için kullanabileceğimiz birçok öğe bulunuyor. Makyaj, gözler, dudaklar, saç ve kıyafetler bu öğeler arasında bulunuyor ve her birinin altında onlarca farklı seçenek bulunuyor.

Moda etkinliğine katılmak için yola çıktığımız oyunda öncelikle mağazaya, spa merkezine ve makyaj salonuna giderek hazırlık yapmalı ve daha sonra etkinliğe katılmalıyız. Genel olarak çok fazla bir şe sunmuyor fakat çocukların severek oynayacağı her türlü özelliğe sahip. Eğer çocuğunuz için eğlenceli bir oyun indirmek istiyorsanız Coco Star’ı denemeniz gerektiğini düşünüyorum.