School Calendar

School Calendar

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,397
  • DOSYA BOYUTU 15.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OrgBusiness Software

Okul Takvimi, öğretmenler ile öğrenciler için evrensel bir takvimdir.

Okul Takvimi, öğretmenler ile öğrenciler için evrensel bir takvimdir.

Bu takvim, öğrencilerin ve öğretmenlerin yapılacak dersleri ve ödevleri takip etmesini sağlar. Çalışmaları çok önceden etkili şekilde programlamayı sağlar. Zamanı planlayarak etkili şekilde kullanmak ve çalışmaların karışmasını önlemek için özellikle öğretmenlerin daha çok ihtiyaç duyacağı Okul Takvimi yazılımı sayesinde sınıflar için belirlenen planlar karışmaz. Takvim ayrıca tek bir öğrenci veya öğretmeni, öğrenci gruplarını, sınıf veya okul öğretim personelini izlemenize de olanak sağlar.

Bu program, otomatik arama, sınıf hakkında veri tabanına daha önce eklenene bilgiyi otomatik tamamlama gibi özelliklere sahiptir. Kullanıcılara daha çok kolaylık sağlaması açısından yatay ve dikey zaman çizelgesi ya da masa benzeri gibi farklı görüntüleme modları da mevcuttur. Bunun yanı sıra programa dâhil olan hatırlatıcı da kullanıcıların herhangi bir aktiviteyi kaçırmasını engeller.

Takvim verileri, ihtiyaç duyulduğunda, Microsoft Outlook ile senkronize edilebilir.  Randevularınızı .ics uzantısıyla iCalendar dosyasına kaydedebilirsiniz.