SeeYoo

SeeYoo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 62
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Favorite systems LTD.

SeeYoo, bir yada birden daha fazla arkadaşınız ile buluşacağınız zaman onların nerede olduğunu görüp, onlara doğru gidebilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulama.

SeeYoo, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak indirip kurduktan sonra arkadaşlarınız ile birlikte rahatlıkla buluşmanızı sağlayan başarılı bir uygulama. Örneğin bir arkadaşınız sizi bilmediğiniz yeni bir restorana davet ettiğinde arkadaşınız ile SeeYoo üzerinde bağlanıp onun nerede olduğunu görebilir ve böylece bilmediğiniz restoranı harita üzerinden görerek rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sadece mekan bulma olarak yardımcı olmayan uygulama aynı zamanda buluşma etkinliklerini direkt olarak oluşturmanızı sağlıyor. Uygulamanın en güzel özelliği ise kurduğunuz buluşma grupları içerisindeki kişilerin birbirleri ile telsiz özelliğini kullanarak konuşabilmesi ve böylece daha rahat organize olabilmesi.

Yeni ve farklı bir uygulama olan SeeYoo'nun geleceği parlak ve açıkcası çok popüler olacağını düşünüyorum. Eski okul arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız yada aile bireyleriniz ile buluşurken kullanabileceğiniz uygulamanın oldukça yararlı olduğu bir gerçek. Bu nedenle bir Android telefon yada tablet sahibiyseniz SeeYoo''yu indirip sıkça görüştüğünüz arkadaşlarınıza da önermenizi tavsiye ederim.

Buluşacağınız noktayı tespit ettikten sonra sizi navigasyon ile yönlendiren SeeYoo, gideceğiniz yeri çok daha kolay bulmanıza yardımcı oluyor. Uygulamayı kullanabilmeniz için akıllı telefonunuza indirdikten sonra numaranız ile kayıt olmanız gerekiyor. Bu adımları tamamladıktan sonra dilediğiniz arkadaşlarınız ile buluşmalar düzenleyerek kolayca buluşmaya başlayabilirsiniz.