Segreta

Segreta

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PANC Interactive

Aksiyon ve rol yapma oyunları içerisinde oyun zorluğu sizin için önemliyse bu oyun size biçilmiş kaftan.

Uzun zamandır oyun dünyasını sessiz bırakan PANC Interactive sonunda yeni bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Bu bekleyiş oldukça anlamlı olsa gerek, çünkü yeni çıkan oyunlarına bakacak olursanız kısa sürede oldukça bağımlı olacağınız bir çalışmaya adım attığınızı görmek zor olmayacak. Roguelike tarzı oyunları sevenlere göre hazırlanmış bir aksiyon ve rol yapma oyunu olan Segreta bizlere klasik dönem oyun mantığını hatırlatırken dikey ekran açısıyla gelen oynanış ve minyatür karakter tasarımları kendine has bir şirinlik yakalamayı başarıyor.

Zindan içerisinde hayatta kalmak için mücadele ettiğiniz bu oyunda yegane amacınız yine prensesi kurtarmak olacak. Elbette bu görevi başarmaya çalışırken defalarca kez ölüp tekrar denemeniz gerekecek, ama yeni denemelerle eski oyun sezonlarınızdan gelen tecrübeleri toplayıp güçlenen bir şövalyeyi oynadığımız varsayılacak olursa bu da son derece sürükleyici bir oyun dinamiği oluşturabiliyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak hazırlanmış olan Segreta isimli bu oyun mücadele etmeyi sevenlerin beğenisini kazanacaktır. Uygulama içi satın alma seçeneklerinden yararlanıp normal sürenin altında tekrar deneme şansınız ve ek güçlendirme seçenekleriniz oluyor.