Sevgilim Olur Musun?

Sevgilim Olur Musun?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,789
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Proximity Games

Sevgilim Olur musun ?, Steam üzerinden ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz bir tür komedi oyunudur.

Sevgilim Olur musun ?, Proximity Games tarafından geliştirilen bir tür komedi oyunudur. 

Forumların çokça kullanıldığı zamanlar, özellikle Flash oyun furyası sırasında Türkiye'den çok ilginç yapımlar çıkmış ve bizleri bir hayli eğlendirmeyi başarmışlardı. Grafiti 2000 tayfasından gelen oyunların yanı sıra Sevgilim Olur musun? gibi kendi çapında oyunlar da çıkıyor ve biraz olsun bizleri güldürüyorlardı. 

Proximity Games tarafından geliştirilen bu oyun da 25 Eylül 2017'den itibaren Steam üzerinden ücretsiz şekilde indirilebilecek yapımlar arasına katıldı. Oyunun hikayesi ise yapımcısı yarafından şu şekilde ifade edilmiş: "24 saat kameralarla gözetlenen eve gir ve birileriyle sevgili olmaya çalış. Diğer yarışmacılarla sohbet et, espri yap, iltifat et, laf sok, hakaret et, nasıl istersen öyle konuş. Aşk, ihtiras, entrika, yalan, dolan, komedi, herşey burada. Haftanın sonunda birinci olmak için ne gerekiyorsa yap. Birinci olan yarışmacı, son iki yarışmacıdan birini evden gönderme hakkına sahip olur."

Argo kelimeler, biraz olsun küfürler ve tamamen trollük üzerine kurulu bu oyuna dair daha ayrıntılı bilgiler almak ve tam olarak neye benzediğini anlamak için hemen aşağıdaki videoyu izlemeniz mümkün.